O Lence

Pro lepší obrázek o mně jako makléřce i člověku si můžete přečíst následující řádky.

K práci realitní makléřky jsem se dostala díky svému předchozímu zaměstnání, kdy jsem byla asistentkou developera. Ten byl však kvůli finanční krizi v roce 2009 nucen své podnikání ukončit. Jelikož mě práce s nemovitostmi bavila, hledala jsem uplatnění v podobném oboru a narazila na nabídku realitní kanceláře ALVA REAL. Pozice realitního makléře mě zaujala tím, že se nejedná pouze o práci v kanceláři, ale zejména o práci v terénu a s lidmi, se kterými se ráda setkávám a komunikuji s nimi. Líbí se mi, že můj běžný pracovní den není stále stejný a můžu poznávat nové lidi i historii nemovitostí.

V rámci vztahu makléře a klienta je pro mě nejdůležitější vztah osobní. Chci své klienty co nejlépe poznat, abych jim mohla nabídnout nejvhodnější nemovitosti či kupce jejich nemovitostí. Klienty do ničeho netlačím a nechci, aby dělali cokoliv proti své vůli. Vždy se jim snažím dát co nejvíce informací ohledně trhu s realitami a předat jim své vlastní zkušenosti, aby si mohli udělat co nejlepší obrázek o možnostech prodeje nebo koupě. Konečné rozhodnutí je však vždy pouze na nich.

Lenka Papoušková - realitní makléřka ALVA REALLenka Papoušková - realitní makléřka ALVA REAL

I když nejsou začátky jednoduché a člověk se spoustu věcí učí až s konkrétními případy, jedna věc se nemění – chovám se přirozeně a snažím se o co nejcitlivější jednání s klientem, který třeba neprochází zrovna nejjednodušším obdobím svého života. Chovám se prostě tak, jak bych chtěla, aby se makléř choval ke mně.

Lenka Papoušková - realitní makléřka ALVA REAL

Když zrovna nepracuji, ráda se starám o náš rodinný dům a zahradu, které jsou pro mého manžela i děti splněným snem po letech strávených na sídlišti. Do naší rodiny patří také pejsek Hugo a kocour , se kterými chodíme na procházky (ano, i kocourek se nechá venčit :-)). A když je čas a chuť, ráda si zacvičím nebo vyrazím na nějaký výlet.

Pokud tedy hledáte parťáka při prodeji nemovitosti nebo hledání nového domova, ráda vám pomůžu a nabídnu roky praxe i zkušeností na realitním trhu. Stačí, když mi zavoláte na 775 560 503 nebo napíšete na lenka.papouskova@alvareal.cz.