Zkušenosti

Nejlepší obrázek si o mé práci uděláte, když se zeptáte mých klientů, se kterými jsem měla to štěstí pracovat. Některé z referencí uvádím i na této stránce. Jakékoliv otázky ale ráda zodpovím – stačí zavolat na telefonní číslo 775 560 503 nebo psát na lenka.papouskova@alvareal.cz.

Dobrý den,
hodnotím velmi kladně přístup a profesionalitu paní L.Papouškové, byl jsem s ní maximálně spokojen při zprostředkování prodeje RD v Jinačovicích.Vždy dělala maximum a většinou i něco navíc v zájmu věci. Upřímně můžu říct že jsem se s takovým přístupem ještě nesetkal.
S pozdravem,
Stanislav Prepsl

Lenka Papoušková - realitní makléřka ALVA REAL

Vážené vedení realitní kanceláře ALVA REAL,

V roce 2016 jste prodávali moji nemovitost – dům s obchody – na Zastávce, 1.máje 90. Nyní, kdy se zdá být celý prodej dokončen ( a čeká se pouze na vyjádření FÚ Brno-venkov o zaplacené dani), mohu konstatovat, že bez Vaší pomoci bychom ještě dnes vlastnili tento dům a měli starosti, co si s ním na “stará kolena“  počneme.

Při této příležitosti bych chtěla nejenom poděkovat realitní kanceláři za bezchybný proces prodeje a s tím spojené hromady papírů a vyřizování, ale především bych chtěla ocenit pí.Lenku Papouškovou, která se o celý prodej starala.

Já vím, že realitní kancelář není zaopatřovací ústav a za svou práci dostala zaplaceno. To nic nemění na skutečnosti, že přístup Vaší agentky  byl příkladný, rychlý, zkrátka excelentní. Jsem sice ráda, že snad už nebudu muset prodávat žádnou nemovitost, ale kdyby přece, opět bych zavolala k Vám, neboť Vaše služby nemají chybu.

S pozdravem Theodora Hudcová

*

Touto cestou chci poděkovat paní Lence Papouškové za profesionálně poskytované služby a ochotu při prodeji mého bytu. Jelikož tento prodej byl v akci „kulový blesk“, proběhl v rychlosti a spokojenosti všech zúčastněných. Ještě jednou velice děkuji. Pro mě jste veliká profesionálka.

Přeji Vám hodně spokojených klientů jako jsem já.

S pozdravem
Hana Kűfhaberová
Lenka Papoušková - realitní makléřka ALVA REAL